100 m Kelebek (E)
Emir Şimşek
00:59.47 derecesiyle seçmelerde 38. oldu ve elendi.
00:59.47 derecesiyle seçmelerde 38. oldu ve elendi.
|
|
100 m Kelebek (E)
Yiğit Sağlam
00:56.35 derecesiyle yarı finalde 13. oldu ve finale kalamadı.
00:56.35 derecesiyle yarı finalde 13. oldu ve finale kalamadı.
|
|
100 m Kelebek (K)
Aleyna Özkan
01:01.12 derecesiyle Bronz madalya kazandı.
01:00,36 derecesi ile ikinci sırada finale yükseldi. Finalde 01:01.12 derecesiyle Bronz madalya kazandı.
|
|
100 m Kelebek (K)
Zehra Duru Bilgin
01:01.56 derecesiyle seçmelerde 5. oldu ve elendi.
01:01.56 derecesiyle seçmelerde 5. oldu ve elendi.
|
|
100 m Kurbağalama (E)
Bora Çalış
01:06.44 derecesiyle seçmelerde 19. oldu ve elendi.
01:06.44 derecesiyle seçmelerde 19. oldu ve elendi.
|
|
100 m Kurbağalama (E)
Demirkan Demir
01:03.62 derecesiyle Bronz madalya kazandı.
01:04,02’lik derecesi ile 4. olarak finale kaldı. Finalde 01:03.62 derecesiyle Bronz madalya kazandı.
|
|
100 m Kurbağalama (K)
Hazal Özkan
01:12.63 derecesiyle yarı finalde 10. oldu ve finale kalamadı.
01:12.63 derecesiyle yarı finalde 10. oldu ve finale kalamadı.
|
|
100 m Kurbağalama (K)
Melike Sertler
01:14.97 derecesiyle seçmelerde 26. oldu ve elendi.
01:14.97 derecesiyle seçmelerde 26. oldu ve elendi.
|
|
100 m Sırtüstü (E)
Yiğit Sağlam
00:59.99 derecesiyle seçmelerde 28.oldu ve elendi.
00:59.99 derecesiyle seçmelerde 28.oldu ve elendi.
|
|
100 m Sırtüstü (K)
Nil Deniz Üder
01:07.49 derecesiyle seçmelerde 33. oldu ve elendi.
01:07.49 derecesiyle seçmelerde 33. oldu ve elendi.
|
|
100m Serbest (E)
Doruk Efe Kanber
00:56.48 derecesiyle seçmelerde 55. oldu ve elendi.
00:56.48 derecesiyle seçmelerde 55. oldu ve elendi.
|
|
100m Serbest (E)
Yiğit Sağlam
00:53.36 derecesiyle seçmelerde 30. oldu ve elendi.
00:53.36 derecesiyle seçmelerde 30. oldu ve elendi.
|
|
100m Serbest (K)
Gizem Güvenç
00:56.94 derecesiyle finalde 4. oldu.
00:56,80’lik derecesi ile ikinci olarak finale kaldı. 00:56.94 derecesiyle finalde 4. oldu.
|
|
100m Serbest (K)
Zehra Duru Bilgin
00:59.49 derecesiyle seçmelerde 34. oldu ve elendi.
00:59.49 derecesiyle seçmelerde 34. oldu ve elendi.
|
|
100m Sırtüstü (E)
Tuna Tok
00:59.28 derecesiyle yarı finalde 13. oldu ve finale kalamadı.
00:59.28 derecesiyle yarı finalde 13. oldu ve finale kalamadı.
|
|
200 m Kelebek (K)
İdil Güven
02:24.70 derecesiyle seçmelerde 27. oldu ve elendi.
02:24.70 derecesiyle seçmelerde 27. oldu ve elendi.
|
|
200 m Kurbağalama (E)
Bora Çalış
02:23.00 derecesiyle seçmelerde 13. oldu ve elendi.
02:23.00 derecesiyle seçmelerde 13. oldu ve elendi.
|
|
200 m Kurbağalama (E)
Demirkan Demir
02:17.44 derecesiyle Gümüş madalya kazandı.
02:20,37’lik derecesi ile 4’üncü olarak finale yükseldi. Finalde 02:17.44 derecesiyle Gümüş madalya kazandı.
|
|
200 m Serbest (E)
Doruk Efe Kanber
01:59.58 derecesiyle seçmelerde 32. oldu ve elendi.
01:59.58 derecesiyle seçmelerde 32. oldu ve elendi.
|
|
200 m Serbest (E)
Mehmet Kaan Özçelik
02:03.15 derecesiyle seçmelerde 40. oldu ve elendi.
02:03.15 derecesiyle seçmelerde 40. oldu ve elendi.
|
|
200 m Sırtüstü (K)
Nil Deniz Üder
02:30.30 derecesiyle seçmelerde 37. oldu ve elendi.
02:30.30 derecesiyle seçmelerde 37. oldu ve elendi.
|
|
200m Karışık (E)
Çağıl Uyaroğlu
02:22.60 derecesiyle seçmelerde 46. oldu ve elendi.
02:22.60 derecesiyle seçmelerde 46. oldu ve elendi.
|
|
200m Karışık (K)
Melike Sertler
02:26.01 derecesiyle seçmelerde 29. oldu ve elendi.
02:26.01 derecesiyle seçmelerde 29. oldu ve elendi.
|
|
200m Kelebek (K)
Zehra Duru Bilgin
02:17.54 derecesiyle finalde 6. oldu.
02:17.54 derecesiyle finalde 6. oldu.
|
|
400 m Serbest (K)
İdil Güven
04:32.70 derecesiyle seçmelerde 26. oldu ve elendi.
04:32.70 derecesiyle seçmelerde 26. oldu ve elendi.
|
|
400 m Serbest (K)
Şevval Köseoğlu
04:32.39 derecesiyle seçmelerde 24. oldu ve elendi.
04:32.39 derecesiyle seçmelerde 24. oldu ve elendi.
|
|
400m Karışık (E)
Demirkan Demir
04:38.89 derecesiyle seçmelerde 15. oldu ve elendi.
04:38.89 derecesiyle seçmelerde 15. oldu ve elendi.
|
|
400m Karışık (K)
Hazal Özkan
05:11.03 derecesiyle seçmelerde 26. oldu ve elendi.
05:11.03 derecesiyle seçmelerde 26. oldu ve elendi.
|
|
4x100 m Karışık Bayrak (E)
Erkek Takımı
03:53.26 dereceleriyle finalde 7.oldular.
03:53.26 dereceleriyle finalde 7.oldular.
|
|
4x100 m Karışık Bayrak (K)
Kız Takımı
04:15.74 dereceleriyle finalde 6. oldular.
04:15.74 dereceleriyle finalde 6. oldular.
|
|
4x100 m Serbest Bayrak (K)
Kız Takımı
03:50.89 dereceleriyle finalde 4. oldular.
03:50.89 dereceleriyle finalde 4. oldular.
|
|
50m Serbest (E)
Doruk Efe Kanber
00:25.37 derecesiyle seçmelerde 41. oldu ve elendi.
00:25.37 derecesiyle seçmelerde 41. oldu ve elendi.
|
|
50m Serbest (E)
Emir Şimşek
00:24.48 derecesiyle seçmelerde 22. oldu ve elendi.
00:24.48 derecesiyle seçmelerde 22. oldu ve elendi.
|
|
50m Serbest (K)
Gizem Güvenç
00:27.35 derecesiyle seçmelerde 30. oldu ve elendi.
00:27.35 derecesiyle seçmelerde 30. oldu ve elendi.
|
|
800 m Serbest (K)
İdil Güven
09:31.20 derecesiyle seçmelerde 22. oldu ve elendi.
09:31.20 derecesiyle seçmelerde 22. oldu ve elendi.
|
|
800m Serbest (K)
Şevval Köseoğlu
09:18.02 derecesiyle seçmelerde 15. oldu ve elendi.
09:18.02 derecesiyle seçmelerde 15. oldu ve elendi.
|
|