10 km Serbest
Abdullah Yılmaz
Finalde 23:54.0 derecesiyle 43. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 23:54.0 derecesiyle 43. sırada yarışı tamamladı.
|
|
10 km Serbest
Cumali Doğan
Finalde 26:53.6 derecesiyle 66. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 26:53.6 derecesiyle 66. sırada yarışı tamamladı.
|
|
10 km Serbest
Muhammet Sait Soyak
Finalde 27:05.1 derecesiyle 67. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 27:05.1 derecesiyle 67. sırada yarışı tamamladı.
|
|
10 km Serbest
Oğuzhan Ayyıldız
Finalde 26:23.9 derecesiyle 64. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 26:23.9 derecesiyle 64. sırada yarışı tamamladı.
|
|
4 x 5 km Takım Bayrak Klasik + Serbest
Karışık Takım
Finalde 1:04:33.0 toplam dereceleriyle 15. sırada yarışmayı tamamladılar.
Finalde 1:04:33.0 toplam dereceleriyle 15. sırada yarışmayı tamamladılar.
|
|
5 km Klasik
Özlem Ceren Dursun
Finalde 17:28.9 derecesiyle 48. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 17:28.9 derecesiyle 48. sırada yarışı tamamladı.
|
|
5 km Klasik
Şennur Kartal
Finalde 17:37.8 derecesiyle 53. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 17:37.8 derecesiyle 53. sırada yarışı tamamladı.
|
|
5 km Klasik
Zülfiye Soyaslan
Finalde 17:29.8 derecesiyle 49. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 17:29.8 derecesiyle 49. sırada yarışı tamamladı.
|
|
7,5 km Serbest
Özlem Ceren Dursun
Finalde 26:06.2 derecesiyle 50. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 26:06.2 derecesiyle 50. sırada yarışı tamamladı.
|
|
7,5 km Serbest
Şennur Kartal
Finalde 26:50.9 derecesiyle 55. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 26:50.9 derecesiyle 55. sırada yarışı tamamladı.
|
|
7,5 km Serbest
Zülfiye Soyaslan
Finalde 28:01.8 derecesiyle 60. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 28:01.8 derecesiyle 60. sırada yarışı tamamladı.
|
|
7.5 km Klasik
Abdullah Yılmaz
Finalde 21:26.3 derecesiyle 30. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 21:26.3 derecesiyle 30. sırada yarışı tamamladı.
|
|
7.5 km Klasik
Cumali Doğan
Finalde 24:00.3 derecesiyle 60. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 24:00.3 derecesiyle 60. sırada yarışı tamamladı.
|
|
7.5 km Klasik
Muhammet Sait Soyak
Finalde 24:12.2 derecesiyle 61. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 24:12.2 derecesiyle 61. sırada yarışı tamamladı.
|
|
7.5 km Klasik
Oğuzhan Ayyıldız
Finalde 23:03.2 derecesiyle 53. sırada yarışı tamamladı.
Finalde 23:03.2 derecesiyle 53. sırada yarışı tamamladı.
|
|
Sprint Serbest
Abdullah Yılmaz
Elemelerde 2:12.35 derecesiyle genel sıralamada 37. olarak yarışı tamamladı.
Elemelerde 2:12.35 derecesiyle genel sıralamada 37. olarak yarışı tamamladı.
|
|
Sprint Serbest
Cumali Doğan
Elemelerde 2:19.10 derecesiyle genel sıralamada 56. olarak yarışı tamamladı.
Elemelerde 2:19.10 derecesiyle genel sıralamada 56. olarak yarışı tamamladı.
|
|
Sprint Serbest
Muhammet Sait Soyak
Elemelerde 2:24.94 derecesiyle genel sıralamada 64. olarak yarışı tamamladı.
Elemelerde 2:24.94 derecesiyle genel sıralamada 64. olarak yarışı tamamladı.
|
|
Sprint Serbest
Oğuzhan Ayyıldız
Elemelerde 2:19.59 derecesiyle genel sıralamada 59. olarak yarışı tamamladı.
Elemelerde 2:19.59 derecesiyle genel sıralamada 59. olarak yarışı tamamladı.
|
|
Sprint Serbest
Özlem Ceren Dursun
Elemelerde 2:56.94 derecesiyle genel sıralamada 62. olarak yarışı tamamladı.
Elemelerde 2:56.94 derecesiyle genel sıralamada 62. olarak yarışı tamamladı.
|
|
Sprint Serbest
Şennur Kartal
Elemelerde 2:50.44 derecesiyle genel sıralamada 56. olarak yarışı tamamladı.
Elemelerde 2:50.44 derecesiyle genel sıralamada 56. olarak yarışı tamamladı.
|
|
Sprint Serbest
Zülfiye Soyaslan
Elemelerde 2:55.78 derecesiyle genel sıralamada 60. olarak yarışı tamamladı.
Elemelerde 2:55.78 derecesiyle genel sıralamada 60. olarak yarışı tamamladı.
|
|